Poťahové materiály
0
košík
0 € s DPH

Akustické peny a panely

Akustické peny sú používané na zníženie alebo kontrolu hluku v rôznych prostrediach, vrátane hudobných štúdií, koncertných sál, divadelných priestorov a podobne. Sú vyrobené z polyuretánovej alebo melamínovej peny, ktorá má schopnosť absorbovať vibrácie, hluk a ozvenu.

Pri použití akustickej peny na steny, dvere a ďalšie časti miestnosti sa dosahuje zníženie ozveny a vytvára sa akusticky príjemnejšie prostredie. Táto pena pomáha absorbovať nadbytočné vibrácie v zvukovej vlne a zabraňuje ich odrazu, čím sa minimalizuje výskyt ozveny a nežiaducej akustiky v miestnosti. Výsledkom je čistejší a lepšie kontrolovaný zvukový priestor.

Akustická pena je preto cenným materiálom pre vytváranie akusticky kontrolovaných a príjemných prostredí, kde je dôležité minimalizovať ozvenu a zabezpečiť kvalitný zvukový prenos.

Akustické panely sú navrhnuté tak, aby absorbovali zvuk a pomáhali zlepšiť akustiku v miestnosti. Môžu byť vyrobené z mäkkých materiálov, ako je akustická pena, alebo môžu byť pokryté akustickými materiálmi, ako je textília, drevo alebo kov, ktoré napomáhajú absorbovať a rozptyľovať zvukové vlny.

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

DOPRAVA ZADARMO

Pri nákupe nad 300€

1500+ produktov

v niekoľkých variantoch

Kamenná predajňa

Zatvoriť
Vážení zákazníci,

úspešný nový rok 2024.
Máme plnú dovolenku až do 7. januára 2024.
Vami objednaný tovar budeme expedovať od 8. januára 2024.

Ďakujeme vám za pochopenie
PF 2024
Kontakt
Chcete dostávať najnovšie informácie z nášho obchodu?
Zaregistrujte sa na odber našich e-mailových noviniek.
Subscription Form
© 2024 Všetky práva vyhradené | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Hlavná 108, 930 36 Horná Potôň
storemagnifiercrossmenu