Poťahové materiály
0
košík
0 € s DPH

Akustické peny a panely

Akustické peny sú používané na zníženie alebo kontrolu hluku v rôznych prostrediach, vrátane hudobných štúdií, koncertných sál, divadelných priestorov a podobne. Sú vyrobené z polyuretánovej alebo melamínovej peny, ktorá má schopnosť absorbovať vibrácie, hluk a ozvenu.

Pri použití akustickej peny na steny, dvere a ďalšie časti miestnosti sa dosahuje zníženie ozveny a vytvára sa akusticky príjemnejšie prostredie. Táto pena pomáha absorbovať nadbytočné vibrácie v zvukovej vlne a zabraňuje ich odrazu, čím sa minimalizuje výskyt ozveny a nežiaducej akustiky v miestnosti. Výsledkom je čistejší a lepšie kontrolovaný zvukový priestor.

Akustická pena je preto cenným materiálom pre vytváranie akusticky kontrolovaných a príjemných prostredí, kde je dôležité minimalizovať ozvenu a zabezpečiť kvalitný zvukový prenos.

Akustické panely sú navrhnuté tak, aby absorbovali zvuk a pomáhali zlepšiť akustiku v miestnosti. Môžu byť vyrobené z mäkkých materiálov, ako je akustická pena, alebo môžu byť pokryté akustickými materiálmi, ako je textília, drevo alebo kov, ktoré napomáhajú absorbovať a rozptyľovať zvukové vlny.

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

DOPRAVA ZADARMO

Pri nákupe nad 300€

1500+ produktov

v niekoľkých variantoch

Kamenná predajňa

Zatvoriť
Vážený zákazník,
naša spoločnosť bude v čase od v čase od 22. júla do 6.
augusta čerpať CELOZÁVODNÚ DOVOLENKU

Vaše objednávky budú expedované v pondelok 7. augusta

Ďakujeme za pochopenie
Kontakt
Chcete dostávať najnovšie informácie z nášho obchodu?
Zaregistrujte sa na odber našich e-mailových noviniek.
Subscription Form
© 2023 Všetky práva vyhradené | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Hlavná 108, 930 36 Horná Potôň
storemagnifiercrossmenu