Poťahové materiály
0
košík
0 € s DPH

Molitany

Vyberte si z ponuky molitany, molitanové dosky podľa rozmerov, zloženia, gramáže, tvrdosti, hmotnosti a výšky. Každá molitanová doska je vhodná na iné zaťaženie. Molitan režeme na mieru podľa vašich potrieb.

Molitany, molitanové peny a dosky sú najpredávanejším sortimentom pre výrobu či opravy čalúneného nábytku a tiež pre výrobu matracov. Môžete si vybrať z rôznych druhov, ako je napríklad polyuretánová pena ( PUR pena) či pamäťová molitanová pena.
Rezaný molitan na mieru vám prináša nielen výber z rôznych druhov, ale aj rozmerov a tiež s rôznymi možnosťami využitia, keďže výroba je priamo podľa vašich potrieb. Molitan metráž sa využíva predovšetkým na výrobu matracov, na čalúnenie, polstrovanie, či ako výplň sedačiek, stoličiek, kresiel, gaučov atď.. Preto je výber špecifikovaný nielen podľa rozmerov, ale aj podľa tvrdosti a gramáže. Ďalej si môžete vyberať aj podľa farieb.

Každá molitanová doska má vlastnosti, ktoré sú vhodné na vysokú záťaž a tým poskytujú potrebný luxus, komfort a dlhú životnosť. Pamäťové peny splňujú ten najvyšší komfort a dokážu sa prispôsobiť tvaru ľudského tela, takže vďaka nim môžete mať pohodlné posedenie i kvalitné lôžko. Dosky a molitany, ktoré sú atypického rozmeru je možné vyrobiť za príplatok za rezanie.

Zobrazených 1–12 z 18 výsledkov

DOPRAVA ZADARMO

Pri nákupe nad 300€

1500+ produktov

v niekoľkých variantoch

Kamenná predajňa

Zatvoriť
Vážení zákazníci,

úspešný nový rok 2024.
Máme plnú dovolenku až do 7. januára 2024.
Vami objednaný tovar budeme expedovať od 8. januára 2024.

Ďakujeme vám za pochopenie
PF 2024
Kontakt
Chcete dostávať najnovšie informácie z nášho obchodu?
Zaregistrujte sa na odber našich e-mailových noviniek.
Subscription Form
© 2024 Všetky práva vyhradené | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Hlavná 108, 930 36 Horná Potôň
storemagnifiercrossmenu