Poťahové materiály
0
košík
0 € s DPH

Zvukové izolácie

Zvukové izolácie, panely a peny na zlepšenie akustických vlastností prostredia. Vyberte si z našej ponuky protihlukových izolácií. Jednoduchá inštalácia na strop, stenu alebo podlahu.

Hluk má vplyv na našu pohodu a celkovú kvalitu života. V dnešnej dobe, keď trávime väčšinu času v interiéroch, je dôležité mať prostredie s dobrým akustickým komfortom. Správna zvuková izolácia a akustické materiály môžu výrazne prispieť k vytvoreniu tichšieho a pohodlnejšieho prostredia vo vnútri budov.

Akustické izolačné materiály a riešenia umožňujú redukovať prenikanie zvuku z vonkajšieho prostredia do interiéru a tiež minimalizujú odrazy zvuku vnútri miestnosti, čím znižujú vznik ozveny a nepríjemných akustických efektov. Tým sa dosahuje väčšia intimita, koncentrácia pri práci, lepšia komunikácia a obnova sily.

Pri navrhovaní a výstavbe nových budov je dôležité zvážiť akustické aspekty a zabezpečiť vhodnú zvukovú izoláciu vo vnútorných priestoroch. To zahŕňa použitie vhodných stavebných materiálov, akustických obkladov, podhľadov, podláh a ďalších prvkov, ktoré dokážu absorbovať zvuk a minimalizovať jeho prenikanie.

Vytvorenie prostredia s dobrým akustickým komfortom je dôležité nielen v pracovných prostrediach, ale aj vo verejných budovách, školách, nemocniciach, reštauráciách a dokonca aj v našich domovoch. Cieľom je dosiahnuť také prostredie, ktoré nám umožní relaxovať, koncentrovať sa, komunikovať bez rušenia a zlepšiť celkovú kvalitu nášho života.

Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

DOPRAVA ZADARMO

Pri nákupe nad 300€

1500+ produktov

v niekoľkých variantoch

Kamenná predajňa

Zatvoriť
Vážený zákazník,
naša spoločnosť bude v čase od v čase od 22. júla do 6.
augusta čerpať CELOZÁVODNÚ DOVOLENKU

Vaše objednávky budú expedované v pondelok 7. augusta

Ďakujeme za pochopenie
Kontakt
Chcete dostávať najnovšie informácie z nášho obchodu?
Zaregistrujte sa na odber našich e-mailových noviniek.
Subscription Form
© 2023 Všetky práva vyhradené | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Hlavná 108, 930 36 Horná Potôň
storemagnifiercrossmenu