Poťahové materiály
0
košík
0 € s DPH

Zvukové izolácie

Zvukové izolácie, panely a peny na zlepšenie akustických vlastností prostredia. Vyberte si z našej ponuky protihlukových izolácií. Jednoduchá inštalácia na strop, stenu alebo podlahu.

Hluk má vplyv na našu pohodu a celkovú kvalitu života. V dnešnej dobe, keď trávime väčšinu času v interiéroch, je dôležité mať prostredie s dobrým akustickým komfortom. Správna zvuková izolácia a akustické materiály môžu výrazne prispieť k vytvoreniu tichšieho a pohodlnejšieho prostredia vo vnútri budov.

Akustické izolačné materiály a riešenia umožňujú redukovať prenikanie zvuku z vonkajšieho prostredia do interiéru a tiež minimalizujú odrazy zvuku vnútri miestnosti, čím znižujú vznik ozveny a nepríjemných akustických efektov. Tým sa dosahuje väčšia intimita, koncentrácia pri práci, lepšia komunikácia a obnova sily.

Pri navrhovaní a výstavbe nových budov je dôležité zvážiť akustické aspekty a zabezpečiť vhodnú zvukovú izoláciu vo vnútorných priestoroch. To zahŕňa použitie vhodných stavebných materiálov, akustických obkladov, podhľadov, podláh a ďalších prvkov, ktoré dokážu absorbovať zvuk a minimalizovať jeho prenikanie.

Vytvorenie prostredia s dobrým akustickým komfortom je dôležité nielen v pracovných prostrediach, ale aj vo verejných budovách, školách, nemocniciach, reštauráciách a dokonca aj v našich domovoch. Cieľom je dosiahnuť také prostredie, ktoré nám umožní relaxovať, koncentrovať sa, komunikovať bez rušenia a zlepšiť celkovú kvalitu nášho života.

Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

DOPRAVA ZADARMO

Pri nákupe nad 300€

1500+ produktov

v niekoľkých variantoch

Kamenná predajňa

Zatvoriť
Vážení zákazníci,

úspešný nový rok 2024.
Máme plnú dovolenku až do 7. januára 2024.
Vami objednaný tovar budeme expedovať od 8. januára 2024.

Ďakujeme vám za pochopenie
PF 2024
Kontakt
Chcete dostávať najnovšie informácie z nášho obchodu?
Zaregistrujte sa na odber našich e-mailových noviniek.
Subscription Form
© 2024 Všetky práva vyhradené | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Hlavná 108, 930 36 Horná Potôň
storemagnifiercrossmenu