Poťahové materiály
0
košík
0 € s DPH

VISCO peny

Visco peny, známe aj ako pamäťové peny, sú materiály s jedinečnými vlastnosťami, ktoré sa vyznačujú schopnosťou meniť svoju tuhosť pod vplyvom tepla a tlaku od spiacich osôb. Keď je matrac zaťažený, vzduch v bunkách vnútri matraca sa presunie do susedných buniek, čo spôsobuje elegantné kopírovanie tela a poskytovanie optimálnej opory.

Pamäťová pena mäkne pri vyššej teplote a "pamätá si" svoj tvar. Po uvoľnení sa postupne vráti do pôvodného tvaru. Preto sa jej hovorí aj "lenivá" pena. Tieto vlastnosti umožňujú minimalizovať protitlak na telo a pomáhajú cirkulácii krvi. Okrem toho, vďaka schopnosti pamäťovej peny prispôsobiť sa telu, sa potreba meniť polohy počas spánku výrazne znižuje, čo vedie k lepšiemu odpočinku.

Výsledkom je, že pamäťová pena poskytuje jedinečný komfort a podporu tela. Pri spánku sa prispôsobuje kontúram tela a minimalizuje tlak na kritické oblasti, čím pomáha znížiť bolesti a nepohodlie. Tieto vlastnosti robia pamäťovú penu obľúbenou vo výrobe matracov a ďalšieho nábytku, kde je pohodlie a ergonómia kľúčovým faktorom pre dobrý spánok a odpočinok.

Zobrazený jediný výsledok

DOPRAVA ZADARMO

Pri nákupe nad 300€

1500+ produktov

v niekoľkých variantoch

Kamenná predajňa

Zatvoriť
Vážení zákazníci,

úspešný nový rok 2024.
Máme plnú dovolenku až do 7. januára 2024.
Vami objednaný tovar budeme expedovať od 8. januára 2024.

Ďakujeme vám za pochopenie
PF 2024
Kontakt
Chcete dostávať najnovšie informácie z nášho obchodu?
Zaregistrujte sa na odber našich e-mailových noviniek.
Subscription Form
© 2024 Všetky práva vyhradené | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Hlavná 108, 930 36 Horná Potôň
storemagnifiercrossmenu