Poťahové materiály
0
košík
0 € s DPH

VISCO peny

Visco peny, známe aj ako pamäťové peny, sú materiály s jedinečnými vlastnosťami, ktoré sa vyznačujú schopnosťou meniť svoju tuhosť pod vplyvom tepla a tlaku od spiacich osôb. Keď je matrac zaťažený, vzduch v bunkách vnútri matraca sa presunie do susedných buniek, čo spôsobuje elegantné kopírovanie tela a poskytovanie optimálnej opory.

Pamäťová pena mäkne pri vyššej teplote a "pamätá si" svoj tvar. Po uvoľnení sa postupne vráti do pôvodného tvaru. Preto sa jej hovorí aj "lenivá" pena. Tieto vlastnosti umožňujú minimalizovať protitlak na telo a pomáhajú cirkulácii krvi. Okrem toho, vďaka schopnosti pamäťovej peny prispôsobiť sa telu, sa potreba meniť polohy počas spánku výrazne znižuje, čo vedie k lepšiemu odpočinku.

Výsledkom je, že pamäťová pena poskytuje jedinečný komfort a podporu tela. Pri spánku sa prispôsobuje kontúram tela a minimalizuje tlak na kritické oblasti, čím pomáha znížiť bolesti a nepohodlie. Tieto vlastnosti robia pamäťovú penu obľúbenou vo výrobe matracov a ďalšieho nábytku, kde je pohodlie a ergonómia kľúčovým faktorom pre dobrý spánok a odpočinok.

Zobrazený jediný výsledok

DOPRAVA ZADARMO

Pri nákupe nad 300€

1500+ produktov

v niekoľkých variantoch

Kamenná predajňa

Zatvoriť
Vážený zákazník,
naša spoločnosť bude v čase od v čase od 22. júla do 6.
augusta čerpať CELOZÁVODNÚ DOVOLENKU

Vaše objednávky budú expedované v pondelok 7. augusta

Ďakujeme za pochopenie
Kontakt
Chcete dostávať najnovšie informácie z nášho obchodu?
Zaregistrujte sa na odber našich e-mailových noviniek.
Subscription Form
© 2023 Všetky práva vyhradené | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Hlavná 108, 930 36 Horná Potôň
storemagnifiercrossmenu