Poťahové materiály
0
košík
0 € s DPH

Pojená molitanová drť

Pojená molitanová drť alebo lepený molitan je materiál, ktorý sa vyrába lepením drtených kúskov klasickej peny. Jeho vhodnosť závisí na jeho hustote a tvrdosti a je široko využiteľný pri výrobe čalúneného nábytku a matracov. Hustota molitanu sa zvyčajne vyberá podľa konkrétnych potrieb a účelu použitia.

Hustota RE65 je vhodná na opierky chrbta, hlavy a môže sa použiť aj ako plniaci materiál alebo doplnok v rôznych aplikáciách, vrátane záhradného sedenia a podobne. Táto hustota poskytuje dostatočnú podporu a pohodlie v týchto oblastiach.

Hustota RE80 je ideálna pre výrobu matracov a sedacích častí nábytku. Je to hustejší a pevnejší molitan, ktorý poskytuje lepšiu podporu a odoláva presedeniu pri dlhodobom používaní. Tento druh molitanu je často využívaný v matracoch, kde je dôležité mať dostatočnú podporu a pružnosť.

Pre špeciálne sedadlá sa často kombinuje klasickej pena s lepeným molitanom. Táto kombinácia poskytuje vyššiu pružnosť, pohodlie a odolnosť voči presedeniu. Výsledkom sú produkty s vylepšenými vlastnosťami, ktoré sú prispôsobené pre špecifické sedacie potreby.

Pri výbere pojenej drte je dôležité zvážiť požadovanú hustotu vzhľadom na konkrétnu aplikáciu. Hustota molitanu ovplyvňuje jeho pevnosť, podporu a trvanlivosť. Preto je vhodné zvážiť požiadavky na podporu, pohodlie a odolnosť pri výbere lepeného molitanu pre konkrétny výrobok.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

DOPRAVA ZADARMO

Pri nákupe nad 300€

1500+ produktov

v niekoľkých variantoch

Kamenná predajňa

Zatvoriť
Vážený zákazník,
naša spoločnosť bude v čase od v čase od 22. júla do 6.
augusta čerpať CELOZÁVODNÚ DOVOLENKU

Vaše objednávky budú expedované v pondelok 7. augusta

Ďakujeme za pochopenie
Kontakt
Chcete dostávať najnovšie informácie z nášho obchodu?
Zaregistrujte sa na odber našich e-mailových noviniek.
Subscription Form
© 2023 Všetky práva vyhradené | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Hlavná 108, 930 36 Horná Potôň
storemagnifiercrossmenu