Poťahové materiály
0
košík
0 € s DPH

Čalúnnické potreby

Materiál na čalúnenie, čalúnnické potreby, galantéria a náradie pod jednou strechou.

Základná výbava čalúnnickej dielne pre začiatočníka by mala obsahovať nasledujúce prvky:

  1. Pracovný priestor: Čalúnnik by mal mať dostatočne veľký a dobre osvetlený pracovný priestor, kde bude mať dostatok miesta na manipuláciu s materiálmi a nábytkom. Ideálne by malo byť aj dostatok priestoru pre rôzne stroje a náradie.
  2. Šijací stroj: Dôležitým prvkom je šijací stroj, ktorý bude slúžiť na spojovanie a šitie rôznych častí čalúneného nábytku. Odporúča sa mať kvalitný a spoľahlivý stroj s rôznymi nastaveniami a možnosťou použitia rôznych typov ihličiek a stehov.
  3. Náradie a pomôcky: Patrí sem rôzne náradie a pomôcky potrebné pre čalúnenie, ako sú nože na strihanie, kliešte, kladivá, škrabky, vývrtky, zrkadlá na kontrolu správneho čalúnenia a podobne. Taktiež sú potrebné meracie nástroje, ako je metrika a pravítko.
  4. Materiály: Čalúnnik by mal mať dostatočné zásoby rôznych materiálov potrebných pre čalúnenie, ako sú rôzne druhy látky, pena, lepidlá, výstuže, suché zipy a podobne.
  5. Stoličky a pracovné stoly: Pre pohodlnú prácu je dôležité mať vhodné stoličky a pracovné stoly, ktoré umožnia správnu polohu a pohodlie pri práci.

Pre špecialistu na šitie by sa základná výbava mohla rozšíriť o pokročilejšie šijacie stroje a príslušenstvo, ako sú stroje na šitie knoflíkov, stroje na pichanie, stroje na prešívanie, špeciálne ihličky a nite, a podobne.

Opravár kostier bude potrebovať dodatočné nástroje a pomôcky na opravu a obnovu kostier a drevených častí nábytku, ako sú lepidlá, šmirgľový papier, farby, laky, brúsky a podobne.

Je dôležité poznamenať, že vybavenie čalúnnickej dielne bude závisieť od konkrétnych potrieb, špecializácie a rozsahu činnosti čalúnnika.

Zobrazených 1–12 z 81 výsledkov

DOPRAVA ZADARMO

Pri nákupe nad 300€

1500+ produktov

v niekoľkých variantoch

Kamenná predajňa

Zatvoriť
Vážení zákazníci,

úspešný nový rok 2024.
Máme plnú dovolenku až do 7. januára 2024.
Vami objednaný tovar budeme expedovať od 8. januára 2024.

Ďakujeme vám za pochopenie
PF 2024
Kontakt
Chcete dostávať najnovšie informácie z nášho obchodu?
Zaregistrujte sa na odber našich e-mailových noviniek.
Subscription Form
© 2024 Všetky práva vyhradené | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Hlavná 108, 930 36 Horná Potôň
storemagnifiercrossmenu