Poťahové materiály
0
košík
0 € s DPH

Čalúnnické potreby

Materiál na čalúnenie, čalúnnické potreby, galantéria a náradie pod jednou strechou.

Základná výbava čalúnnickej dielne pre začiatočníka by mala obsahovať nasledujúce prvky:

  1. Pracovný priestor: Čalúnnik by mal mať dostatočne veľký a dobre osvetlený pracovný priestor, kde bude mať dostatok miesta na manipuláciu s materiálmi a nábytkom. Ideálne by malo byť aj dostatok priestoru pre rôzne stroje a náradie.
  2. Šijací stroj: Dôležitým prvkom je šijací stroj, ktorý bude slúžiť na spojovanie a šitie rôznych častí čalúneného nábytku. Odporúča sa mať kvalitný a spoľahlivý stroj s rôznymi nastaveniami a možnosťou použitia rôznych typov ihličiek a stehov.
  3. Náradie a pomôcky: Patrí sem rôzne náradie a pomôcky potrebné pre čalúnenie, ako sú nože na strihanie, kliešte, kladivá, škrabky, vývrtky, zrkadlá na kontrolu správneho čalúnenia a podobne. Taktiež sú potrebné meracie nástroje, ako je metrika a pravítko.
  4. Materiály: Čalúnnik by mal mať dostatočné zásoby rôznych materiálov potrebných pre čalúnenie, ako sú rôzne druhy látky, pena, lepidlá, výstuže, suché zipy a podobne.
  5. Stoličky a pracovné stoly: Pre pohodlnú prácu je dôležité mať vhodné stoličky a pracovné stoly, ktoré umožnia správnu polohu a pohodlie pri práci.

Pre špecialistu na šitie by sa základná výbava mohla rozšíriť o pokročilejšie šijacie stroje a príslušenstvo, ako sú stroje na šitie knoflíkov, stroje na pichanie, stroje na prešívanie, špeciálne ihličky a nite, a podobne.

Opravár kostier bude potrebovať dodatočné nástroje a pomôcky na opravu a obnovu kostier a drevených častí nábytku, ako sú lepidlá, šmirgľový papier, farby, laky, brúsky a podobne.

Je dôležité poznamenať, že vybavenie čalúnnickej dielne bude závisieť od konkrétnych potrieb, špecializácie a rozsahu činnosti čalúnnika.

Zobrazených 1–12 z 80 výsledkov

DOPRAVA ZADARMO

Pri nákupe nad 300€

1500+ produktov

v niekoľkých variantoch

Kamenná predajňa

Zatvoriť
Vážený zákazník,
naša spoločnosť bude v čase od v čase od 22. júla do 6.
augusta čerpať CELOZÁVODNÚ DOVOLENKU

Vaše objednávky budú expedované v pondelok 7. augusta

Ďakujeme za pochopenie
Kontakt
Chcete dostávať najnovšie informácie z nášho obchodu?
Zaregistrujte sa na odber našich e-mailových noviniek.
Subscription Form
© 2023 Všetky práva vyhradené | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Hlavná 108, 930 36 Horná Potôň
storemagnifiercrossmenu