Poťahové materiály
0
košík
0 € s DPH

FILTROVAŤ PODĽA CENY

Kategórie

Dostupnosť

Trieda

Farebnosť

farba

VLASTNOSTI LÁTOK

Eko látky

pri vybraných látkach

NAJPREDÁVANEJŠIE V KATEGORII

1.

Boston

skladom

Polyuretánová koženka matného vzhľadu, vhodná na bežné použitie v domácnosti....

10,20  /bm

cena s DPH
2.

Loft

skladom

Veľmi kvalitná polyuretánová  koženka  s hodvábnym jemným leskom, neobsahuje PVC. Môže sa kombinovať aj s textilnými poťahovými látkam...

15,00  /bm

cena s DPH
3.

Gibson

skladom

Vysokokvalitná koženka, vďaka svojej odolnosti a cigaretovému testu vhodná na čalúnenie do domácností aj do verejných priestorov (kiná, div...

18,00  /bm

cena s DPH
filter

Koženky

Čalúnnická koženka - ekokoža, známa aj ako ekologická koža, umelá koža, syntetická koža alebo imitácia kože, je materiál, ktorý má podobné vlastnosti ako pravá koža, ale je vyrobený z iných materiálov.

Výroba koženky prebieha nepriamym nanesením PVC na podkladový materiál, ktorým býva obvykle tkanina. Skladá z dvoch vrstiev materiálov. Spodná vrstva je vyrobená z bavlneného úpletu, ktorý poskytuje pevnosť a stabilitu. Vrchná vrstva je zložená z polyuretánu, ktorý poskytuje povrchovú ochranu a odolnosť voči opotrebeniu. Polyuretánový povrch je pevný a odolný voči oderu.

Koženka metráž patrí medzi najobľúbenejšie povrchové materiály, s ktorými prídete do styku hlavne pri výbere nábytku, ako sú sedacie súpravy, kreslá, stoličky a podobne. Ekokoža sa však používa aj na výrobu odevov, tašiek, kabeliek, peňaženiek a ďalších produktov. Jej vlastnosti, ako je odolnosť voči opotrebeniu a priedušnosť, ju robia vhodnou aj pre zdravotnícke pomôcky a aplikácie pre alergikov.

Koženky ako materiál majú množstvo výhod. Medzi ne patrí predovšetkým pestrý výber povrchovej úpravy, farieb, vzorov a vysoká kvalita. Koženky sú lacnejšie, než pravá koža a odolné voči oderom.

Môžete si vybrať prevedenie matné, s hodvábnym jemným leskom, vzorované a to i v kombinácii s látkami. Údržba je jednoduchá a často stačí len mierne navlhčená handrička, pri väčšom znečistení mydlový roztok. Nedoporučujú sa chemikálie, ako sú rôzne rozpúšťadlá, leštidlá a podobne. Odporúčame pravidelnú impregnáciu špecializovanými výrobkami na ochranu a údržbu syntetickej kože.

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

DOPRAVA ZADARMO

Pri nákupe nad 300€

1500+ produktov

v niekoľkých variantoch

Kamenná predajňa

Zatvoriť
Vážený zákazník,
naša spoločnosť bude v čase od v čase od 22. júla do 6.
augusta čerpať CELOZÁVODNÚ DOVOLENKU

Vaše objednávky budú expedované v pondelok 7. augusta

Ďakujeme za pochopenie
Kontakt
Chcete dostávať najnovšie informácie z nášho obchodu?
Zaregistrujte sa na odber našich e-mailových noviniek.
Subscription Form
© 2023 Všetky práva vyhradené | Webdesign by Pixel Design s.r.o. | Created by webyashopy.cz
Meli interiéry, s.r.o. - Hlavná 108, 930 36 Horná Potôň
storemagnifiercrossmenu