Melli interiéry s.r.o.

Krásna a praktická sedacia súprava by mala byť súčasťou každého domova. Pri jej kúpe je dobré uvažovať  nielen o rozmeroch a tvare, dôležitý je aj výber poťahovej látky. Jednotlivé typy poťahových látok majú svoje výhody i nevýhody. Pri výbere vhodného materiálu je dobré rozhodovať sa podľa požiadaviek vašej domácnosti. Berte do úvahy, či chcete luxus, máte deti alebo domáce zvieratko. Okrem použiteľnosti by mala sedačka aj vhodne dopĺňať interiér. Ponúkame rôzne druhy poťahových látok - tkaniny, ženilky, plyše, koženky a na požiadanie aj kožu.

Poťahové látky sú výsledkom inovácií v textilnom priemysle a z roka na rok zvyšujú svoje kvality a menia svoj výzor. V našej spoločnosti neustále sledujeme trendy a prenášame  ich do našej ponuky produktov. Na trhu je možné nájsť nespočetné množstvo farieb a druhov poťahových látok pre sedacie súpravy. U nás si vyberiete presne podľa toho, čo sa vám najviac do interiéru hodí a tiež sa prispôsobíme vašim požiadavkám a zvyklostiam vašej domácnosti. Kvalita poťahovej látky sa určite prejaví na jej životnosti, preto sa na tejto položke naozaj neoplatí šetriť. Neskôr sa tak nemusíte obávať, že sa vaša sedacia súprava rýchlo opotrebuje a zničí.

Veríme, že vás naša ponuka osloví a že sa stanete našimi spokojnými klientmi. Neviete sa rozhodnúť alebo potrebujete poradiť? V prípade technických či obchodných otázok je vám náš kolektív k dispozícii.